PASS Македонија
PASS Македонија
Главна | Профил | Регистрирање | Активна тема | Членови | Пребарување | FAQ
Корисник:
Лозинка:
Сними ја лозинката
 Сите Форуми
 Известувања, поплаки, багови итн.
 Известувања, поплаки, багови итн. за форумот.
 Nov clen

Забелешка: Мора да сте регистриран за да реплицирате.
За да се регистрирате, притиснете овде. Регистрацијата е Бесплатна!

Големина на екран:
Корисничко Име:
Лозинка:
Формат:
Формат: ЗдебеленоИталикПодвлеченоПрешкртано Порамни од левоПорамни оп срединаПорамни десно Хоризонтална линија Внеси HyperlinkДодади Email Додади КодДодади цитатДодади листа
   
Порака:

* HTML е исклучен
* Форум Код вклучен
Смајлови
Насмевка [:)] Голема насмевка [:D] Кул [8D] Црвени образи [:I]
Јазик [:P] Лош  [):] Намигнување [;)] Кловн  [:o)]
Црно око [B)] Црна осумка [8] Тага [:(] Срам [8)]
Шокиран [:0] Љут [:(!] Мртов [xx(] Поспан [|)]
Бакнежи [:X] Одобрува [^] Неодобрува [V] Прашалник [?]

  Кликни тука за да го ставиш потписот.
    

К Р И Т И К И     З А     Т Е М А Т А
dimitarc Posted - 07/10/2005 : 17:39:40
Stotuku se registrirav kako nov clen, pa kako sto e redot da se predstavam.

Imam 16 godini i mnogu malku iskustvo vo SQL, no ke vidam sto ke mozam da pomognam na drugite clenovi so konsultiranje na drugi forumi i prijateli.

Bidete pozdraveni!

D.C.

6   П О С Л Е Д Н И     П О Р А К И     (Најпрво најновите)
Igor Испратено - 05/01/2013 : 17:55:18
Dobrodosao na sajt!
Alex Испратено - 04/04/2012 : 17:43:28
Zdravo Zoki,

Dobredojden si vo sekoe vreme so prasanja i komentari.

Pozdrav
Alex
TearDrop Испратено - 01/04/2012 : 00:19:12
ok,znaci treba da kazam nesto za sebe.Zoki od SK,momentalno ucam SQL 2008 i gore dolu dobro e ke vidime sto ke izleze na kraj.Sto znam ke pomagam,sto ne znam ke prasuvam (nekogas i poveke od sto treba ...toa bi bilo za pocetok Ke se druzime vo sekoj slucaj
Alex Испратено - 20/03/2007 : 15:06:15
Zdravo Kire,

Welcome to the club .


Zapocni so SQL Server Native delot, a dopolnitelno zapocni so analiza na ostanatite (propratni) alatki.

Pozdrav
Alex
Minanov Испратено - 20/03/2007 : 09:44:16
Здраво SQL-џии!

Имам некоја фина идеа да ги простудирам SQL технологиите, а дел од тој Инженерски поглед е да се вклучам во овој форум.
Моите идеи се да се запознаам и да ги простудирам врвните технологии на SQL, поточно, datamining - OLAP - BI - reporting systems (кои и да се) etc.
Би сакал најконкретно да ги применам овие технологии и се надевам ќе помагате!

Во таа смисла би ве замолил да ме насочите во кој дел од форумите да се вклучам.

Моето име е Кирил Минанов; и исто така се надевам дека ќе допринесам со свои искуства.

Alex Испратено - 08/10/2005 : 15:13:35
Zdravo Dimitar,

Tvojata pomos ke bide dobredojdena. Dokolku gi razgledas dosegasnite diskusii ke najdes mnogu interesni temi se slucuvale vo praksa ili pak se tretirani kako bugovi.
Se nadevam informaciite sto ke ti bidat potrebni za SQL Server, Visual Studio itn. sekogas ke gi najdes ovde.

Pozdrav
Aleksandar


PASS Македонија © PASS Македонија На почеток од траницата
Powered By: PASS Македонија 3.4.03