PASS Македонија
PASS Македонија
Главна | Профил | Регистрирање | Активна тема | Членови | Пребарување | FAQ
Корисник:
Лозинка:
Сними ја лозинката
 Сите форуми
 Известувања, поплаки, багови итн.
 Известувања, поплаки, багови итн. за форумот.
 Nov clen
 Нова Тема  Одговори на Тема
 Погодно за печатење
Автор Предходна Тема Тема Наредна Тема  

dimitarc
Почетен Член

0 Пораки

Posted - 07/10/2005 :  17:39:40  Прикажи го профилот  Посети ја dimitarc-овата Страна  Одговори со Цитат
Stotuku se registrirav kako nov clen, pa kako sto e redot da se predstavam.

Imam 16 godini i mnogu malku iskustvo vo SQL, no ke vidam sto ke mozam da pomognam na drugite clenovi so konsultiranje na drugi forumi i prijateli.

Bidete pozdraveni!

D.C.

Alex
Модератор

282 Пораки

Испратено - 08/10/2005 :  15:13:35  Прикажи го профилот  Испрати Alex ICQ порака  Одговори со цитат
Zdravo Dimitar,

Tvojata pomos ke bide dobredojdena. Dokolku gi razgledas dosegasnite diskusii ke najdes mnogu interesni temi se slucuvale vo praksa ili pak se tretirani kako bugovi.
Se nadevam informaciite sto ke ti bidat potrebni za SQL Server, Visual Studio itn. sekogas ke gi najdes ovde.

Pozdrav
Aleksandar

На почеток од страната

Minanov
Почетен Член

2 Пораки

Испратено - 20/03/2007 :  09:44:16  Прикажи го профилот  Посети ја Minanov-овата страна  Одговори со цитат
Здраво SQL-џии!

Имам некоја фина идеа да ги простудирам SQL технологиите, а дел од тој Инженерски поглед е да се вклучам во овој форум.
Моите идеи се да се запознаам и да ги простудирам врвните технологии на SQL, поточно, datamining - OLAP - BI - reporting systems (кои и да се) etc.
Би сакал најконкретно да ги применам овие технологии и се надевам ќе помагате!

Во таа смисла би ве замолил да ме насочите во кој дел од форумите да се вклучам.

Моето име е Кирил Минанов; и исто така се надевам дека ќе допринесам со свои искуства.


Едитирано од - Minanov on 20/03/2007 14:42:59
На почеток од страната

Alex
Модератор

282 Пораки

Испратено - 20/03/2007 :  15:06:15  Прикажи го профилот  Испрати Alex ICQ порака  Одговори со цитат
Zdravo Kire,

Welcome to the club .


Zapocni so SQL Server Native delot, a dopolnitelno zapocni so analiza na ostanatite (propratni) alatki.

Pozdrav
Alex
На почеток од страната

TearDrop
Почетен Член

2 Пораки

Испратено - 01/04/2012 :  00:19:12  Прикажи го профилот  Одговори со цитат
ok,znaci treba da kazam nesto za sebe.Zoki od SK,momentalno ucam SQL 2008 i gore dolu dobro e ke vidime sto ke izleze na kraj.Sto znam ke pomagam,sto ne znam ke prasuvam (nekogas i poveke od sto treba ...toa bi bilo za pocetok Ke se druzime vo sekoj slucaj
На почеток од страната

Alex
Модератор

282 Пораки

Испратено - 04/04/2012 :  17:43:28  Прикажи го профилот  Испрати Alex ICQ порака  Одговори со цитат
Zdravo Zoki,

Dobredojden si vo sekoe vreme so prasanja i komentari.

Pozdrav
Alex
На почеток од страната

Igor
Почетен Член

1 Пораки

Испратено - 05/01/2013 :  17:55:18  Прикажи го профилот  Одговори со цитат
Dobrodosao na sajt!
На почеток од страната
  Предходна Тема Тема Наредна Тема  
 Нова Тема  Одговори на Тема
 Погодно за печатење
Прејди на:
PASS Македонија © PASS Македонија На почеток од траницата
Powered By: PASS Македонија 3.4.03